
Мережевий зарядний пристрій Hoco C102A 4 USB QC 18W
250 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: C102a
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
Мережевий зарядний пристрій Hoco C102A білого кольору — незамінний аксесуар для заряджання ваших пристроїв. Цей зарядний пристрій має 4 USB-порти та підтримку швидкого заряджання QC3.0, яка дає змогу заряджати пристрої максимально швидко.
Особливості:
- Вихід USB 1-18W (для QC, для AFC, для FCP).
- Вихід USB 2 / 3 / 4 — 5V / 2.1A.
- Вихід USB 1 + USB 2 / 3 / 4 — 18 W + 10.5 W = 28.5 W.
- EU штекер.
- Розмір: 88*46*29мм.li> <li>Вага одного зарядного пристрою: 58г.
- Вага набору з кабелем: 72 г.
Не втрачайте час на довге заряджання, придбайте мережевий зарядний пристрій Hoco C102A білого кольору та насолоджуйтеся швидким заряджанням ваших пристроїв!
Не проґавте можливість придбати мережевий зарядний пристрій Hoco C102A 4USB QC 28.5 W 2.1 A білий гуртом за вигідною ціною! Купіть його гуртом і отримайте вигідні умови для вашого бізнесу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 7 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 3600 мА/год |
| Кількість роз'ємів | 4 |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴



