Топ продаж

Бездротова мишка Jedel W650
200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: W650
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: JEDEL
Модель: W650
Кількість кнопок: 4
DPI: 800-1200-1600
Дальність бездротового передавання: 10 м (2.4Ghz)
Тип: Бездротовий Миша
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jedel |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 5 мм |
| Вага | 120 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴


