
Мережевий зарядний пристрій Hoco C72A + кабель Micro
140 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: C72Am
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO C72A Glorious single port charger White — зарядний пристрій з одним USB-портом.
Підходить для заряджання більшості пристроїв — телефонів, смартфонів і планшетів, смарт-годинника, повербанків та інших.
Пристрій виготовлений із якісного полікарбонату, принципова якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB є можливість заряджати пристрої з різними конекторами.
Завдяки компактним розмірам пристрій можна легко переносити із собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість у будь-який момент зарядити ґаджети.
Переваги цього пристрою:
- За допомогою цього зарядного ви зможете заряджати смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк та інші пристрої
- Цей зарядний пристрій має 1 USB-порт
- У комплекті із зарядним адаптером йде кабель USB-Micro USB 100см
- Стильний дизайн
- Якісні матеріали
- Зарядний пристрій Hoco пройшов сертифікацію FCC&CE, RoHS і на 100% відповідає зазначеним параметрам. Використовуючи його, Ви можете бути абсолютно впевнені в його якості та безпеці Ваших пристроїв.
Мережевий зарядний пристрій на телефоні, смартфона + кабель USB - Micro USB HOCO C72A 1USB, 2.1A
Характеристики:
- Бренд : Hoco
- Тип: мережевий адаптер
- Матеріал: пластик
- Сумісність: універсальна
- Вилка європейського стандарту
- Кількість USB-портів: 1
- Вхідна напруга: 100~240 V
- Вихідна напруга — 2.1 A
- Розмір: 82x42x26 мм
- Вага: 33 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 2100 мА/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


