
Опис портативні колонки HOCO BS37 із чорним дротовим мікрофоном.
Портативна колонка Hoco BS37 обладнана сучасними функціями: Bluetooth V5.0, радіоприймач, AUX, TWS.
Акустика легка та функціональна, має вбудований акумулятор, що робить колонку повністю автономною.
Усі налаштування знаходяться на передній панелі.
Повинне перемикатися підсвічування.
У комплектацію входять провідний мікрофон, AUX та USB-кабелі.
Характеристики:
Тип колонки: Бездротова
FM-тюнер: Є
Інтерфейс: Bluetooth, USB, AUX, MIC IN, Micro USB
Живлення: акумулятор 18650
Колір чорний
Вихідна потужність: 10 Ватт
Діапазон частот, що відтворюються: 80-16000 Гц
Матеріал: ABS пластик
Відтворення в режимі музики: близько 3 годин (при гучності 80%)
Час зарядки: близько 2.5 годин
Спікер: 8 дюймів
Вага 1.9 кг
Вхідна напруга: 5 В/1 А
Місткість акумулятора: 1800 мАг
Підтримка перемикання підсвічування.
Розміри: 365 х 240 х 183 мм
Тип АКБ: Li-ion
Розмір динаміка: 200 мм
Напруга: 3.7 В
Комплектація:
колонка бездротова
мікрофон
кабель AUX
зарядний кабель
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, AUX-вхід, RCA, micro USB |
| Максимальна частота | 16000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Гума |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор, USB-порт |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Висота | 365 мм |
| Глибина | 183 мм |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 1 730 ₴





