готов к отправке

Бездротовий мікрофон караоке Hoco BK5 — брендовий мікрофон із характеристиками, стильний і вишуканий дизайн.
Мікрофон Hoco BK5 має сучасний полегшений корпус з алюмінієвого сплаву у двох кольорах на вибір. гучний і якісний звук, зручний і ергономічний, продуманий у деталях дизайн.
Мікрофон обладнаний з'єднанням Bluetooth 5 з високою чутливістю та стабільністю, технологією ехореверберації й багатошаровим шумозаглушенням. Оригінальний Bluetooth-мікрофон BK5 зовні являє собою сучасний вокальний мікрофон із циліндричним модулем, встановленим у ручці. У цей модуль вбудований динамік на 5W і кнопкова панель керування. Інтерфейс під'єднання (DC/AUX, TF, навушники) розташований у нижній частині модуля.
Характеристики
- Материал: ABS.
- Розмір: 79*79*270 мм. Вага: 412г.
- Динамік: 57 мм, потужність 5W.
- BT V5.0, чип: JL.
- Ємність акумулятора: 1200mAh. 3 години заряджання, 6 годин використання.
- Бездротове під'єднання: мікрофон можна під'єднати до мобільного телефона через BLUETOOTH.
- Підтримка TF карт/USB накопичувачів (до 32Gb).
- Функція вимкнення оригінального звуку/музики. Функція магічного звуку, кілька режимів зміни голосу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Моно |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, AUX-вхід, micro USB |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Вага | 0.285 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762 ₴





