
Бездротовий караоке мікрофон колонка Hoco BK3 золотистий
941 ₴
- Немає в наявності
- Код: Borofone BK3 зол
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Hoco BK3 автономний караоке-мікрофон із вбудованою колонкою. З ним Ви зможете співати караоке будь-де: вдома, на пікніку або на корпоративі. Аксесуар підтримує відтворення аудіофайлів з карти пам'яті формату micro-SD, а також підключається до смартфона, планшета або іншого пристрою за допомогою аудіо-кабелю або через Bluetooth. Мікрофон одночасно програє музичні треки і транслює голос співаючої людини. Ви зможете вибирати або самі співатимете у нього, або підспівуватимемо Вашим улюбленим виконавцям. Вбудована технологія реверберації зробить звук, що виходить, соковитим і об'ємним. Крім того, цю модель можна з'єднати у пару з таким мікрофоном та співати караоке дуетом. Запас енергії вбудованого акумулятора вистачає на 5 годин безперервного співу.
Звук
Вбудований динамік діаметром 45 мм і потужністю 5 Вт відтворює точний, чіткий та в міру гучний звук.
Дизайн
Аксесуар виготовлений з міцних та зносостійких матеріалів: пластику та алюмінієвого сплаву. Мікрофонна головка захищена від дії негативних факторів подвійною металевою сіткою. Рукоятка мікрофона має зручну товщину і добре лежить у руці.
Панель управління
Панель управління розташована між мікрофонною головкою та рукояттю. На ній 6 кнопок та два перемикачі. З їх допомогою можна:
увімкнути або вимкнути мікрофон;
змінювати режим роботи;
почати програвати чи поставити музику на паузу;
регулювати гучність та ефект реверберації;
перемикати музичні композиції.
Акумулятор
Hoco BK3 оснащений батареєю типу 18650 з ємністю 1800 мАг. Її повного заряду вистачає на 5 годин роботи. Заряджається аксесуар 3 години через роз'єм microUSB.
Характеристики:
- Функції: мікрофон, портативна колонка
- Динамік: 45 мм
- Потужність динаміка: 5 Вт
- Варіанти підключення: бездротове
- Носії, що підтримуються: арта пам'яті microSD (до 32ГБ)
- Діапазон частот, що відтворюються: 120-20000 Гц
- Версія Bluetooth: 4.2
- Робочий діапазон: близько 10 метрів
- Тип акумулятора: 18650
- Місткість акумулятора: 1800 мАг
- Час відтворення музики: 5 годин
- Година заряджання: 3 години
- Розміри: 235 х 88 х 88 мм
- Вага: 285 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Інтерфейси | micro USB |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 88 мм |
| Висота | 235 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Вага | 0.285 кг |
- Ціна: 941 ₴






