BOROFONE BR7, портативна колонка, BT V5.0, 2.5 години в режимі відтворення/розмови, з ліхтарем, набір 5 кольорів
MOQ: 40 штук / коробка, 300 коробок змішаного кольору.
Упаковка: чорний*14 штук, червоний*7 штук, синій*7 штук, сірий*7 штук, синій павич*5 штук.
. Спікер: 45мм*2 4Ω5W*2 THD+N 10%.
. Розмір: 206*67*68 мм.
. Специфікація BT: BT V5.0 JL. Вага: 386 р.
. Призначення: ліхтар, відтворення музики, телефонні дзвінки.
. Час заряджання: 1.5 години. У режимі розмови/відтворення: 2.5 години (гучність 80%).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, AUX-вхід, micro USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик, Гума |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.464 кг |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 83 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴



