BOROFONE BR2 Aurora портативна колонка V5.0, батарея 500мАч, 2 години в режимі відтворення/розмови
- Спікер: 52мм * 1, 4Ω5W, THD + N 10%.
- Розміри: 91.8 * 91.9 * 50мм. Вага: 235г.
- Бездротова специфікація: V5.0 JL.
- Підтримка протоколів: A2DP, AVRCP, HFP, HSP.
- Зарядна напруга DC5V. Час зарядки: близько 2:00.
- У режимі розмови/відтворення близько 2 годин.
- Полімерна батарея класу A: 500мАч.
- Підтримка режимів відтворення: бездротове, TF картка, USB.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 133 мм |
| Ширина | 133 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴


