
Бездротова колонка Borofone BR14 сіра
1 524 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Bluetooth 5.0, чип JL. Е
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Bluetooth 5.0, чіп JL.
Місткість акумулятора: 2400 мАг, час зарядки близько 2 годин.
Час розмови/музики: 2 години.
Динамік: 78 мм*2, потужність: 8 Вт*2.
Розмір: 350*145*145 мм, вага: 1,31 кг.
Підтримка відтворення Bluetooth, карти TF, USB, AUX, режимів відтворення FM.
Бездротова колонка Borofone BR14 – вибір для тих, хто не розлучається з музикою за будь-яких обставин. Ця модель порадує не тільки якісним звуком, але і безліччю додаткових характеристик. Вбудований акумулятор забезпечує безперервну роботу колонки протягом 2 годин. Аксесуар підключається до джерела звуку через Bluetooth або стандартний роз'єм mini jack 3,5-мм Корпус даної колонки представлений у зручній формі, що забезпечує комфортне повсякденне використання. Корпус виконаний з пластика. Пристрій оснащений слотом для карт пам'яті, FM-приймачем, роз'ємами USB і micro USB.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Колір корпусу | Сірий |
| Особливості | FM-приймач |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 133 мм |
| Ширина | 133 мм |
- Ціна: 1 524 ₴


