
Портативний зарядний пристрій ACL PW-107 швидкою зарядкою та вбудованим кабелем 22.5W 20.000mAh
1 099 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PW-107
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Power Bank Acl Pw-107
Завдяки акумулятору високої ємності 20 000 мАг він забезпечує тривале використання, тому ви можете постійно заряджати свої пристрої під час подорожей чи повсякденних справ.
- Завдяки функції швидкого заряджання ви заощаджуєте час, заряджаючи свої пристрої за короткий час та швидко задовольняючи свої потреби в енергії навіть у надзвичайних ситуаціях.
- Завдяки вбудованому в кабель РК-індикатору ви можете легко контролювати стан зарядки і миттєво бачити рівень енергії, що залишився.
Особливості:
- Оснащений двома USB виходами (1,5A/2A)
- 4 вбудовані зарядні кабелі: Micro-USB, USB Type C, Lightning (Apple), USB Type A (1.5A)
- 3 входи для заряджання павер банку: Type-C, Micro USB, Lightning (Apple)
- На бічній панелі знаходиться цифровий LED-дисплей рівня заряду.
- Наявність потужного ліхтарика
- Захист від: перезаряджання, перевантаження та короткого замикання
- ремінець для перенесення
- Компактний, не займе багато місця у рюкзаку чи сумці
- Дозволить підзарядити смартфон у будь-якому зручному місці
Характеристики:
- Тип батареї: літій-полімерний
- Місткість акумулятора: 20 000 mAh
- Вхідні інтерфейси: USB Type C, Lightning (Apple), Micro-USB
- Вихідні інтерфейси: USB Type A
- Вбудовані кабелі: USB Type C, USB Type A, Lightning (Apple)
- Матеріал: пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ACL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C, micro USB |
| Набір перехідників | Так |
| Вихідна напруга | 22.5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 30000 мА |
| Особливості | Вбудований кабель, Наскрізна зарядка, Дисплей, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 74 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Індикація | С дисплеем |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 1 099 ₴



