готов к отправке

Блок живлення для ноутбука Lenovo 20V 2.25A 45W 4.0*1.7
399 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: le45w
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
Зарядний пристрій мережевий адаптер для ноутбука Lenovo Lenovo 20 V 2.25 A 45 W 4.0*1.7
Якісний блок живлення Lenovo 20 V 2.25 A 45 W 4.0*1.7
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Вихідна напруга: 20 V
Струм: 2.25 A
Споживана потужність: 45 W
Роз'єм: 4.0*1.7mm
Гніздо живлення від мережі — стандартне 3pin (клевер, чебурашка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Індикатор роботи | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 2 А |
| Користувацькі характеристики | |
| Сила тока | 2.25 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


