готов к отправке

Блок живлення для ноутбука Lenovo 19V 4.74A 90W 5.5*2.5
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: le90w
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій мережевий адаптер для ноутбука Lenovo 19V4.74A 90W штекер 5.5*2.5
Якісний блок живлення Lenovo 19V4.74A 90W 5.5 х 2.5mm
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Вихідна напруга: 19 V
Струм: 4.74 A
Споживана потужність: 90 W
Роз'єм: 5.5 x 2.5mm
Гніздо живлення від мережі — стандартне 3pin (клевер, чебурашка)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy, Original PRC |
| Сила струму | 4 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

