
Перетворювач напруги інвертор Tomma Tech MS-1500W Max 3000W 12В, Модифікований синус
3 600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MS-1500W
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Інвертор напруги Tommatech MS-1500, 12V/220V, 1500W з апроксимованою синусоїдою, 2Shuko, USB, клемні дроти, 6 запобіжників, Q4. Перетворювач напруги інвертор TommaTech 1500 W 12v 220 Інвертор перетворювач 1500 W AC/DC 12V призначений для перетворення електрики з 12 на 220 В. Дає змогу приєднувати навантаження до 1500 Вт. Корпус виготовлений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Попереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., а також індикатори роботи. Пристрій можна під'єднувати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою дротів. Характеристики: Допустима потужність, Вт: 1500 Діапазон вхідної напруги: 12V Напруга на виході: 220V Частота на виході: 50±2% Захист: від короткого замикання, від перевантаження, від високої та низької напруги, від перегрівання, від неправильної полярності ККД: 90% Температура довкілля: -10 - +50С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Інвертор |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Види індикації | Звукова |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Інші функції і особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму, Захист від перенапруги, Захист від зниженої напруги |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Ні |
- Ціна: 3 600 ₴





