Топ продаж

Блок живлення для ноутбука Toshiba 19V 3.42A 5.5*2.5
390 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TO65w
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення призначений для підзарядки портативного комп'ютера від електромережі. Зарядний пристрій для ноутбука оснащено спеціальною схемою, яка працює як мережевий фільтр і стабілізує напругу в мережі. Блок живлення являє собою лінійний блок, за допомогою якого ноутбук підключається до мережі і збирає електроенергію для тривалої роботи в автономному стані. Інтелектуальний адаптер змінного струму дозволяє портативному комп'ютеру працювати від звичайної електричної розетки в приміщенні, шляхом перетворення 100В-240В в необхідний 19В. Стандартизований блок живлення для ноутбука вбереже пристрій від несподіваних стрибків напруги, а невеликі розміри пристрою і вага забезпечать зручне транспортування в сумці ноутбука, так як вона не займе багато місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Вихідна потужність | 19 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 3.42 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴


