Топ продаж

Блок живлення для ноутбука Lenovo 5V 4A 3.5*1.35
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: le4a
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука LENOVO 5V4A 3.5*1.35 А
Основні характеристики
Призначення зарядний пристрій для ноутбука Lenovo</p>
Вихідна напруга (output) 5V
Сила вихідного струму 4A
Тип роз'єму 3.5/1.35 мм
Сумісність Lenovo
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Призначення | Для планшета |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | 3.5x1.5 мм |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 100 мм |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Довжина кабелю | 100 мм |
| Сумісність із брендом | Lenovo |
| Сила тока | 4 А |
| Клас якості | Original PRC |
| Індикатор роботи | Да |
| Користувацькі характеристики | |
| Сумісність | Lenovo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

