Топ продаж

Блок живлення для ноутбука HP 90W 19V 4.74A 7.4*5.0
399 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HP907/4
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука HP 19 V 4.74 A 90 W 7.4x5.0 мм призначений для роботи ноутбука від мережі та заряджання його батареї. Купуючи блок живлення для ноутбука, ви можете бути впевнені в його високій якості. Усі товари придбані в магазині Comphelp обов'язково проходять перевірку перед відправленням.
Цей блок живлення підходить до великої кількості моделей ноутбуків Hewlett-Packard. Якщо у Вас виникли сумніви наші менеджери допоможуть у підборі зарядного.
Технічні характеристики зарядного пристрою
- Напруга: 19V;
- Сила струму: 4.74A;
- Потужність: 90W;
- Роз'єм: 7.4x5.0мм;
сумісний із ноутбукам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 4 А |
| Виробник | Hewlett Packard |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴



