Топ продаж

Автомобільний зарядний пристрій Z46A PD20W + QC3.0 набір з кабелем Type-c
290 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: z46a2
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Z46A Blue whale, автомобільний зарядний пристрій, Type-C 20W та USB 18W виходи, підтримка протоколів швидкої зарядки, набір з кабелем 1м USB на Type-C
1. Матеріал виготовлення: алюмінієвий сплав + ABS.
2. Довжина*діаметр: 54*25мм. Вага: 20г. Вага набору з кабелем: 37г.
3. Вихід:
Type-C -ndash; 20W (для PD, для QC, для FCP, для AFC).
USB – 18W (для QC, для FCP, для AFC).
Загальний вихід: 5V / 3A.
4. Набір із зарядним кабелем 1м USB на Type-C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 4 А |
| Довжина шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴





