Топ продаж

Автомобільний зарядний пристрій Z46 Blue Shield QC3.0
250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Z46
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Z46 Blue shield, автомобільний зарядний пристрій, один вихід USB 18W, підтримка протоколів швидкого заряджання,
1. Матеріал виготовлення: алюмінієвий сплав + ABS
2. Довжина*діаметр: 54*25мм. Вага: 19г. Загальна вага: 33г.
3. Вихід: USB — 18W (для QC, для FCP, для AFC).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | USB роз'єм |
| Виробник | Hoco |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3.6 А |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 18 В |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴




