
Автомобільний зарядний пристрій Dekkin DK-36 Micro
180 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DK-36
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
Купити Автомобільний зарядний пристрій Dekkin DK-36 Micro з доставкою по всій Україні ви можете на нашому сайті EuroSet
- Швидка доставка впродовж 1-3 днів після оплати.
- Безкоштовна доставка на суму замовлення від 5000 грн.
- Повернення й обмін упродовж 14 днів, за наявності товарного вигляду товару
- обслуговування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Підключення пристрою | 2 USB роз'єми |
| Виробник | Micro |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Номінальна сила струму | 3.4 А |
| Довжина шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

