Топ продаж

Блок живлення для ноутбука Dell 65W 19.5V 3.34A 4.5*3.0
390 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4530
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука DELL 19.5V 3.34A 65W 4.5*3.0 мм
Все блотки живлення дуже якісні.
Працюємо з перевіреними виробниками.
У разі якщо Ви замовили деталь, яка Вам не надійшла, можливе повернення, доставка завдяки покупцям.
Сумісність P/N:
LA65NS2-01 PA-1650-02D3 0MGJN9 5NW44 HA65NS5-00
Сумісність:
DELL XPS 12 XPS 13 XPS 18
DELL Inspiron 15 5551 5555 5558 7558
DELL Inspiron 11 3147 3148
DELL Inspiron 13 7348
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Індикатор роботи | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила тока | 3.34 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴


