
Бездротова миша Hoco GM28
280 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 46022
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша Hoco GM28 black metal gray — це стильний та надійний пристрій, що підходить для щоденного використання. З її допомогою ви можете насолоджуватися свободою руху, не обмежуючи себе дротами.
Особливості:
- Матеріал: ABS + силікон
- Розмір: 108*65*38 мм; Вага: 59 г
- Схема: Hantianxia, чип: MX8650
- Режим під'єднання: 2.4G Bluetooth
- Значення DPI: 800-1200-1600 (призначення CPI: 800-1200-1600)
- Термін служби: 3 000 000 натискань
- Кнопки: Перемикання DPI,Лева, права + скрол
- Живлення: 1 Батарейка (AA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Висота | 4 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴





