
Бездротова миша Hoco GM14
275 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 37730
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ергономічна бездротова оптична миша
Бездротова технологія дасть змогу зробити роботу зручнішою без дротів
Два варіанти під'єднання — через мініатюрний 2.4 ГГц ресивер або через Bluetooth 4.2
Приймач 2,4G також може бути під'єднаний до Bluetooth за допомогою клавіші DIP
Симетрична форма дає змогу використовувати її як правшам, так і лівшам
Має компактні розміри, легка та зручна в повсякденній роботі
Робота на будь-якій поверхні, крім скла
Стильний мінімалістичний дизайн
Виготовлена з якісного пластику
Бренд – Hoco
Тип — миша бездротова
З'єднання — Bluetooth 4.2/2.4 ГГц ресивер
Радіус дії – 10 м
Оптична роздільна здатність – 1200 dpi
Джерело живлення – батарейка АА (не входить до комплекту)
Розмір – 115 х 64 х 36 мм
Вага – 60 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 5 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴



