Топ продаж

Мережевий зарядний пристрій Moxom MX-HC22, Micro USB, 2USB (в комплекті - кабель Micro USB)
170 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: HC22
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
trong>Мережевий зарядний пристрій Moxom MX-HC22, Micro USB, 2 USB, (у комплекті — кабель Micro USB)
Особливості:
- Різновид зарядного пристрою — мережеве
- Тип пристрою — роздільний (адаптер + кабель)
- Інтерфейс — Micro USB
- Кількість портів — 2 USB
- Сила струму — 2.4 A (вбудований чип Auto-ID)
- Матеріал — пластик
- До комплекту входить кабель Micro USB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOXOM |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Номінальна сила струму | 2.4 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴

