Топ продаж

Бездротова миша Hoco GM24
350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 43392
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездротова миша Hoco GM24 чорна — це надійний і функціональний пристрій, що підходить для роботи та ігор. З її допомогою ви можете насолоджуватися свободою руху, не обмежуючи себе дротами.
Особливості:
- Матеріал: ABS
- Розмір: 111 * 71 * 40 мм; Вага: 65 г
- Схема: Yizhaowei; Чип: MX8650
- Режим під'єднання: 2.4G/Bluetooth (3.0+5.2)
- Значення DPI: 800-1200-1600 (значення CPI: 800-1200-1600)
- Термін служби: 3 мільйони натискань
- Кнопки: Вперед + назад, Перемикання DPI,Ляна, права + скрол
- Живлення: 2 батарейки (AAA)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 8 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 4 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







