
Спортивна дорожня Сумка з Відділом Для Взуття
650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1008
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бездоганний дизайн і зручна форма зробили цю модель потрібною серед активних людей у будь-яких життєвих ситуаціях. З нею можна хоч щодня ходити в спортзал або на заняття з фітнесу. Можна ходити в похід або пікнік за місто. А можна просто прикріпити до валізи на ручках і вирушити в подорож. Ніжний матовий відтінок додасть вашому образу легкого засвоєння й крапельки гламуру.
Водночас забезпечує зручність експлуатації завдяки продуманому внутрішньому інтер'єру, безлічі відділень і комфорту під час перенесення будь-яким зручним для вас способом.
Розміри:
Довжина 50 см
ширина 25 см
висота 28 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sky travel |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 4 |
| Особливості | Відсік для взуття, Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Оксфорд |
| Розміри | |
| Об`єм | 45 л |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴







