
Сумка дорожня Ding da 60х30х27 см чорно-хакі
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2018
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасна сумка Ding da — варіант для тривалих подорожей і заміських поїздок. З нею Ви почуватиметеся зручно та практично, адже в цій моделі продумано все до дрібниць.
Дорожня сумка виготовлена зі щільного поліестеру. Це легкий, надійний матеріал, що легко чиститься, завдяки чому сумка зберігає зовнішній вигляд тривалий час.
Сумка має зверху дві ручки для перенесення, а також плечовий ремінь. Просторе внутрішнє відділення дає змогу розмістити всередині всі необхідні речі.
Розміри
60х30х30см
Об'єм 50-літр
Дорожня сумка виготовлена зі щільного поліестеру. Це легкий, надійний матеріал, що легко чиститься, завдяки чому сумка зберігає зовнішній вигляд тривалий час.
Сумка має зверху дві ручки для перенесення, а також плечовий ремінь. Просторе внутрішнє відділення дає змогу розмістити всередині всі необхідні речі.
Розміри
60х30х30см
Об'єм 50-літр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 7 |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 50 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


