
Якісний рюкзак з відділом для ноутбука Star Dragon.Чорний
1 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 373
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак якісний з відділом для ноутбука Star Dragon.
міцний і зносостійкий матеріал — поліестер 800d;
-спинка ортопедична жорстка з вентиляцією, що адаптується під анатомічні особливості людини;
-спеціальне відділення для ноутбука, захищене амортизувальною подушкою, що дає змогу захистити Ваш ноутбук від ударів і пошкоджень;
-зручні та м'які регульовані лямки;
-велика кількість відділень для всіляких речей;
-якісні змійки та фурнітура, яка використовується у виробництві цих рюкзаків, слугуватимуть Вам не один рік.
розміри:
Об'єм 25.0 (л)
Глибина 16.0 (см)
Висота 43.0 (см)
Ширина 33.0 (см)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 г |
| Висота | 43 см |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 25 л |
| Особливості | Кишеня для ноутбука, Вентиляція спини, Водонепроникна тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Для ноутбука |
| Ширина | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 100 ₴






