
Термосумка холодильник Сіра 30 літрів
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: Х3-002
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термосумка холодильник сіра 30 літрів — це зручно, практично та доступно! Дає змогу підтримувати початкову температуру їжі та напоїв як гарячих, так і холодних, що особливо необхідно під час дачних поїздок або подорожей. Сумка холодильник у машину з холодоагентом для обіду велика зготовлена з матеріалів, у ній можна зберігати та перевозити ліки. Однією з головних особливостей є наявність герметичних блискавок і водонепроникних шарів, що створюють внутрішню ізоляцію, що так само забезпечує довготривале зберігання продуктів.
Характеристики: 48х28х22 см
Об'єм (30 л)
Характеристики: 48х28х22 см
Об'єм (30 л)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 г |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 30 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Час збереження температури | 5 годин |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 30 см |
| Ширина | 44 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴


