
Великий рюкзак Бресентовий Gorangd (чорний) 50x35x20см
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: F-0506
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- ◆ Сумка для альпінізму на відкритому повітрі об'ємом 60 л виготовлена з високоміцної та зносостійкої парусинової тканини, яка підходить не тільки для використання на відкритому повітрі, але й для щоденних подорожей.
- ◆ Широкі регульовані лямки знижують навантаження на плечі. Повітропроникна сітчаста підкладка забезпечує комфорт і сухість під час ходьби.
- ◆ Дорожній рюкзак місткістю 60 літрів (60*36*20 см) підходить для 3-4 днів подорожі, легко вміщує всі ваші потреби в кемпінгу та походах, а конструкція з декількома відділеннями дає змогу краще організувати ваші речі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorangd |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 60 см |
| Ширина | 35 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Вага | 2000 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴






