
Дорожня та Спортивна Сумка Flippini 5011 (Сірий)
700 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5011
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Наша сумка підійде й для походу в спортзал і для поїздок. Ця модель має одне велике відділення і дві бічні кишені. На лицьовій стороні сумки накладна кишеня на блискавці. У комплекті знімний регульований плечовий ремінь
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 50 л |
| Ширина | 60 см |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴






