
Рюкзак брезентовий Deng Gao 47х35х18 40 літрів Чорний
950 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-1
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міцний джинсовий великий рюкзак чорний Deng Gao A-1
Рюкзак брезентовий чорний великих розмірів фірми Deng Gao практичний і ноский, підходить для різної категорії: походу, спальту, прогулянок містом.Рюкзак має два основні відділи, які закриваються на блискавці та чотири кишені, спереду та два з боків для пляшки або необхідних дрібних речей. Зверху маленька ручка. Наплічні ремені регулюються для вашої зручності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1000 г |
| Колір | Чорний |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 470 мм |
| Відділення | Кишеня для пляшки |
| Глибина | 180 мм |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 4 |
| Матеріал | Брезент |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 350 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴




