
Мережевий зарядний пристрій Hoco C72A USB білий + кабель USB to Type-C
150 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: C72AA
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
Hoco C72A 1 USB 2.1A Type-C білого кольору — універсальний зарядний пристрій для ваших ґаджетів. Має багаторівневу систему захисту від перегрівання, перевантаження та короткого замикання. Під'єднується до електромережі через стандартні розетки. Обладнаний одним універсальним USB-портом. Комплектується знімним кабелем Type-C завдовжки 1 м.
Особливості
- Захист від перевантаження за струмом
- Захист від перенапруги
- Захист від короткого замикання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Номінальна сила струму | 2.1 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Потужність | 15 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Ємність акумулятору | 2100 мА/год |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Довжина кабелю | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴



