
Мікрофон Hoco L14 Type-C
300 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: l14a
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрофон Hoco L14 Type-C
Особливості:
- Оменідирекційний електролектронний мікрофон
- Аудіороз'єм: роз'єм Type-C
- Сумісність із більшістю моделей Huawei, Xiaomi, OnePlus та інших брендів, а також підтримка деяких моделей мобільних телефонів Samsung
- Довжина кабелю: 2 м; вага: 18 г
- Лавал'єрний мікрофон, під'єднання і відтворення, чітке приймання звуку
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Універсальний мікрофон |
| Тип | Динамічний |
| Спосіб установки/кріплення | Петличний |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Тип роз'єму | Type-C |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина шнура | 100 м |
| Вага | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴







