
ИБП для роутера UPS DC1018P источник бесперебойного питания 18 Вт 12000mAh 5V/9V/12V
1 299 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12000-18
- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
Опис
UPS DC1018P — портативне багатофункціональне джерело безперебійного живлення для забезпечення живлення wifi роутера та інших дрібних електроприладів та апаратури, що мають параметри живлення: 5 В із силою струму до 2 А; 9 В або 12 В із силою струму до 1 А (маршрутизатори, термінали, медіаконвертери, акваріумне обладнання) у разі екстреного вимкнення електропостачання в мережі.

DC1018P має ергономічний дизайн, незначні габарити та вагу, що забезпечують зручність застосування в побутових умовах.

ДБЖ DC1018P обладнаний літієвими акумуляторами ємністю 12000 мА·год (4 елементи 18650 якості по 3000 мА·год), що дає змогу на практиці працювати роутеру від 5 до 10 годин без перерви (залежить від споживання вашого роутера), виходом USB і портом POE з напругою 15 В або 24 В (опція), інтелектуальною схемою із захистом від надмірного заряджання та розряджання, короткого замикання та можливістю вибору вихідної напруги постійного струму DC 5 В/9В/12В.

Принцип роботи ДБЖ DC1018P: обладнання, яке потрібно живити (наприклад, роутер, ONU-термінал) під'єднується штекером до пристрою без використання блока живлення у відповідний порт залежно від вольта пристрою (5, 9, або 12 вольтів). Блок безперебійного живлення вмикається в розетку 220 В і в неавварійному режимі безпосередньо живить під'єднане обладнання, працюючи в режимі блока живлення для нього. Щойно електропостачання зникає, пристрій перемикається на живлення пристроїв від вбудованих батарей. У комплекті постачання є кабель-розгалужувач, що дає змогу приєднувати два пристрої з однаковою напругою до одного порту джерела безперебійного живлення (наприклад, роутер 12 В і ONU термінал 12 В).

Джерело безперебійного живлення для роутера DC1018P забезпечує живлення для невеликих цифрових пристроїв, як-от зв'язок, мережеве обладнання, маршрутизатор Wi-Fi, модем, акваріумне обладнання, світлодіодні панелі, камери відеоспостереження, мережеві камери, підсилювачі, автомобільні відеореєстратори, динаміки та інше обладнання.

| Основні | |
|---|---|
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 4 шт. |
| Тип монтажу | В стійку/підлоговий |
| Індикація | Світлова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Струм заряду | 2 А |
| Мінімальна вхідна напруга | 5 В |
| Максимальна вхідна напруга | 12 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Допустима пікова потужність | 18 Вт |
| Максимальна потужність | 18 Вт |
| Час зарядки | 2 годин |
| Час роботи при повному навантаженні | 1200 хв |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 162 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 340 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 1 299 ₴





