
Блок живлення для ноутбука Dell 19.5V 4.62A 90W 4.5х3.0мм.
650 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ade904.5
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний блок живлення для ноутбука Dell 19.5 V 4.62 A 90 W 4.5х3.0 мм. Напруга, сила струму, потужність, роз'єм — 19 V 4.62 A 90 W 4.5х3.0 мм avto. Автомобільний блок живлення для ноутбука Dell 19.5 V 4.62 A 90 W 4.5х3.0 мм забезпечує нормальну роботу ноутбука від бортової мережі автомобіля та повноцінне заряджання батареї. У нашому інтернет-магазині зарядних пристроїв, всі блоки живлення обов'язково проходять перевірку заявлених виробником параметрів. Для правильного підбору адаптера живлення Ви маєте знати його характеристики. Вибираючи автомобільний блок живлення зверніть увагу на параметри вашої стаціонарної зарядки. Будь-яке заряджання для ноутбука підбирається за такими параметрами: напруга на виході блока живлення — вимірюється в вольтах, (В), (V); сила струму на виході зарядного пристрою — вимірюється в Амперах (А); потужність блока живлення — вимірюється в Ватах (Вт), (W); характеристики штекера адаптера живлення — (його форма та розміри); Ці значення вказані (або мають бути вказані) на етикетці вашого заряджання. Для вибору автомобільного блока живлення саме для вашої моделі ноутбука або нетбука порівняйте значення величин на вашому стаціонарному блоці та в описі адаптера на сторінці нашого інтернет-магази. Якщо ж ви не можете прочитати значення, або блок немає, можете вибрати заряджання для ноутбука за його маркою,серією та моделлю. Позначені на його корпусі або під кришкою батарейного відсіку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Виробник | Dell |
| Напруга живлення | 12 В |
| Номінальна сила струму | 4.62 А |
| Довжина шнура | 1 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Вбудований запобіжник | Ні |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Глибина | 5 мм |
| Вихідна напруга | 90 В |
| Вхідна напруга | 19 В |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Dell |
| Товщина | 5 см |
| Потужність | 90 Вт |
| Призначення | Для ноутбука |
| Ємність акумулятора | 4620 мА/год |
| Користувацькі характеристики | |
| Сумісність | Dell |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴

