Новинка

Бездротова ігрова оптична миша Jedel w400
220 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: W400
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Jedel W400 — це якісна універсальна миша. Особливістю цієї моделі є бездротове під'єднання. Також великим плюсом пристрою є спеціальна конструкція миші, яка розроблена з урахуванням анатомії кисті людини. Миша міцна та зносостійка, тому що вона виготовлена з якісного пластику. Мишка працює від 2 батарейок ААА. Зліва є 2 бічні кнопки для гри, роботи та серфінгу інтернету. Зверху на мишки є кнопка перемикання чутливості. Характеристики: Під'єднання: бездротове; Обтічний корпус для забезпечення комфорту та стилю; Чутливість: 1600/2400 dpi; Радіус дії: до 10 м; Кількість кнопок: 6 + коліщатко; Сумісність: з Windows, Mac, Linux; Живлення: 2 батарейки ААА; Габарити: 11,5 х 7,5 х 4 см Комплектація: Мишка; Бездротовий адаптер (находить у відсіку для батарейок)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jedel |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 5 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 7 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


