Колонка Borofone BR4 — це зручний і надійний аксесуар, що зберігає баланс між доступною ціною і якістю. Аксесуар забезпечений ніжками для стійкості на горизонтальній поверхні, петлями для фіксації, що входить до комплекту ремінця. На верхній панелі розташовані кнопки керування, заглушкою прикриті інтерфейси: USB, AUX, Micro USB, слот для карт пам'яті. Батарея може використовуватися як зарядний пристрій для смартфонів. Колонка обладнана FM-приймачем, чутливим мікрофоном і Bluetooth 5.0, бездротовий зв'язок.
Портативна колонка червона Borofone BR4 18211
Характеристики:
Спікер: 52 мм. 4Ω5W + подвійна діафрагма.
Розмір виробу: 142 x 83 x 86 мм
Специфікація: BT: V5.0 JL. Вес: 308 р.
Підтримка A2DP, AVRCP, HFP.
Ємність батареї: 500 мА·год. Акумулятор 18650.
Час заряджання приблизно 1.5 години.
У режимі розмови/відтворення: 2 години (гучність 80%).
Комплект: акустична система; Кабель microUSB; Кабель AUX; Ремінець
Захист IPX5 захист корпусу від контактів із водою й пилом
Діапазон частот 120 — 20000 Гц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Тип живлення | Акумулятор, USB-порт |
| Інтерфейси | USB, jack 3.5 мм, AUX-вхід, micro USB |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 188 мм |
| Глибина | 83 мм |
| Вага | 0.464 кг |
- Ціна: 620 ₴




