готов к отправке

Блок живлення Samsung 19V 2.1A 3.0*1.0
370 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Sam40
+380 (66) 819-40-48
Махмуд Негматов- +380 (68) 310-97-85Раїса Миколаївна
повернення товару протягом 15 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення призначений для підзарядки портативного комп'ютера від електромережі. Зарядний пристрій для ноутбука оснащено спеціальною схемою, яка працює як мережевий фільтр і стабілізує напругу в мережі. Блок живлення являє собою лінійний блок, за допомогою якого ноутбук підключається до мережі і збирає електроенергію для тривалої роботи в автономному стані. Інтелектуальний адаптер змінного струму дозволяє портативному комп'ютеру працювати від звичайної електричної розетки в приміщенні, шляхом перетворення 100В-240В в необхідний 19В. Стандартизований блок живлення для ноутбука вбереже пристрій від несподіваних стрибків напруги, а невеликі розміри пристрою і вага забезпечать зручне транспортування в сумці ноутбука, так як вона не займе багато місця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 19 Вт |
| Тип роз'єму | 3.0x1.0 мм |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Сила струму | 2 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴

